Meciul: Dinamo 0 – 2 Steaua live online video digi sport 1 rezultat

Echipa Steaua a învins, vineri, pe Arena Naţională, cu scorul de 2-0 (1-0), formaţia Dinamo, în derbiul etapei a XXXI-a a Ligii I, golurile fiind marcate de Mansaly Boubacar, în proprie poartă, în minutul 13, şi de Cristian Tănase, în minutul 70. 0-1: Chipciu a şutat la poartă, a intervenit[Citeste mai mult...]

bet365

0-1: Chipciu a şutat la poartă, a intervenit Rusescu pe traiectorie, iar mingea l-a lovit pe senegalezul Boubacar, care a trimis-o în proprie poartă.

0-2: Tănase a marcat de la circa 16 metri, după o combinaţie cu Rusescu.
Astazi avem un singur meci in liga 1 Dinamo-Steaua, un meci a marilor orgolii din bucuresti, dupa ce la derbiul trecut dintre Rapid-Steaua incheiat cu un scandal imens acum este randul Dinamovistilor sa isi arate coltii. Meciul de disputa in cadrul etapei 31.

[wp_ad_camp_2]

dinamo vs steaua live online digi sport video

Dinamo joaca meciul cu Steaua dupa 3 meciuri in care are 3 victorii si un egal, echipa din Stefan cel Mare se afla pe locul 5 in clasament cu 53p si spera la o calificare pentru Europa League.

Steaua joaca in deplasare cu Dinamo pe Arena Nationala un meci pe care acestia il joaca in calitate de campioana a Roamaniei in sezonul curent. Steaua a acumulat 72p in clasament, iar in ultimele 3 meciuri are un egal si doua victorii.