Gaz Metan – Ceahlaul rezumat video meci scor 3-1 Gol

Gaz Metan – Ceahlaul rezumat video meci scor 3-1 Gol: Meciul de astazi dintre cele doua echipe s-a incheiat in favoarea echipei Gaz Metan. In prima repriza, Golubovic B. inscrie in minutul 11 singurul gol pentru Ceahlaul, dar in minutul 17, respectiv 42 Dan F. si Todea C. au marcat[Citeste mai mult...]

Gaz Metan – Ceahlaul rezumat video meci scor 3-1 Gol: Meciul de astazi dintre cele doua echipe s-a incheiat in favoarea echipei Gaz Metan. In prima repriza, Golubovic B. inscrie in minutul 11 singurul gol pentru Ceahlaul, dar in minutul 17, respectiv 42 Dan F. si Todea C. au marcat pentru Gaz Metan. Aici Onciu M. (Ceahlaul) a primit cartonas galben. In cea de-a doua repriza, Tahar A. a inscris al 3-lea gol al meciului in minutul 71 pentru Gaz Metan. Aici colegii sai Buchta M., Todea C., Markovic Z. si Ichim A. (Ceahlaul) au primit cartonase galbene.