Andorra – Romania rezumat video meci scor 0-4 Gol

Andorra – Romania rezumat video meci scor 0-4 Gol : Meciul din Preliminariile Campionatului Mondial 2014 din Europa dintre cele doua echipe s-a incheiat in favoarea Romaniei. In prima repriza, Keseru C. a inscris primul gol al meciului in minutul 41. Ayala J. si Pujol M. de la Andorra au[Citeste mai mult...]

Andorra – Romania rezumat video meci scor 0-4 Gol : Meciul din Preliminariile Campionatului Mondial 2014 din Europa dintre cele doua echipe s-a incheiat in favoarea Romaniei. In prima repriza, Keseru C. a inscris primul gol al meciului in minutul 41. Ayala J. si Pujol M. de la Andorra au primit cartonase galbene. In cea de-a doua repriza, Stancu B. (53′), Torje G. (62′ Penalty), Lazar C. (85′) si  au inscris pentru echipa Romaniei.  In aceasta repriza colegul lor Chiriches V. a primit cartonas galben, la fel si adversarii lor Rodrigues A., Riera G. si Martinez A.C. de la echipa Andorrei.